Regulamin

1. Właścicielem sklepu jest: Manufaktura strzelecka

                                      Pruszcz Gdański

                                      e-mail: manufaktura.strzelecka(wiadomy znaczek)onet.pl

2.  Sprzedawane na tej stronie części do broni są częściami nieistotnymi tejże i nie podlegają ograniczeń dotyczących ich sprzedaży na terenie Polski.

3. Zamówienia na towary przedstawione na stronie sklepu sklepie można składać poprzez sklep internetowy.

4.  Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.

5. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

6. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie adresu e-mail. Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu poprzez e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane.

7. Produkty których nie mam na stanie, są specjalnie oznaczone tj. "Dostępne wkrótce".

8. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

9. Manufaktura strzelecka zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji (patrz punkt 6).

10. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich, a w części angielskojęzycznej w euro.

11. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie do 5 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia.

12. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która to wydłuża czas realizacji zamówienia. 

13. Na wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie udzielamy gwarancji na 1 rok.

14. Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować w następujący sposób:

- przelewem (przedpłatą)

- płatnością przez PayPal

15. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art.10 ww ustawy. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się przez e-mail: manufaktura.strzelecka(wiadomy znaczek)onet.pl celem ustalenia warunków zwrotu.

16. Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie.

17. Manufaktura Strzelecka  zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystania.